• Telefoon 024 381 61 60
  • [javascript protected email address]
Contact

Zelfgemaakte kunst levert geld op voor goed doel

Met de Tekenfund-actie verkochten leerlingen hun zelfgemaakte kunst aan ouders, opa's, oma's, ooms en tantes...

De leerlingen en de teamleden van De Berg zijn trots op het eindresultaat van de Tekenfund-actie 2021. Met de Tekenfund-actie kunnen leerlingen hun zelfgemaakte kunst verkopen aan ouders, opa's, oma's, ooms en tantes en buren om geld in te zamelen voor bijvoorbeeld een goed doel.

Alle leerlingen van De Berg hebben een mooie tekening gemaakt voor een gezamenlijk gekozen goed doel: War Child, steun kinderen in oorlog. De tekening werd afgedrukt op een kaart en ieder kind kreeg een eigen webwinkeltje, waarin nog veel meer spulletjes stonden waar het kunstwerk op te zien en te koop was, zoals: een mok, placemat, koelkastmagneet, lunchtrommel, rugzakje.

Dankzij de geweldige kunstwerken van onze leerlingen wisten de leerlingen van De Berg maar liefst €307,15 op te halen voor dit goede doel.

De Berg dankt alle betrokkenen, zeker de kunstenaars en kopers, hartelijk voor hun inzet en bijdragen.

We wensen iedereen veel plezier met en gemak van de gekochte kunstproducten.